Targowiak.pl
Nowotarski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 3110 / Ogłoszenia oczekujące: 9
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Inne usługi dla firm

Nr ogłoszenia 118793 z dnia 2023-11-20 / OFERTA OD FIRMY

Odkryj KSeF w LoMag - Oprogramowanie Magazynowe z Wbudowaną

Znajdujesz programu magazynowego z wbudowaną obsługą KSeF? LoMag to rozwiązanie, które umożliwia szybkie wystawienie faktur w tradycyjny sposób, a po tym jednym kliknięciu wysyła je do KSeF. Dzięki temu, można wygodnie pracować z systemem KSeF w jednym miejscu, nie potrzebując dodatkowych modułów integracyjnych. Faktury są przekazywane do systemu KSeF w tle, nie przerywając pracy z LoMagiem i nie oczekując na serwery rządowe.

LoMag gwarantuje zintegrowanie z KSeF, co pozwala natychmiastowego wystawiania rozmaitych rodzajów faktur, włączając w to faktury zaliczkowe, końcowe, w walutach obcych oraz faktury ze zróżnicowanymi stawkami VAT i zwolnione z VAT.

Aby rozpocząć korzystanie z systemem KSeF, należy utworzyć konto na stronie Ministerstwa Finansów.

Oferujemy szansę testowania w środowisku produkcyjnym oraz demonstracyjnym systemu KSeF, co pozwala na pełne poznanie funkcji i integracji z LoMag. LoMag pozwala na definiowanie mapowania pól programu na pola faktury ustrukturyzowanej, co upraszcza obsługę specyficznych procedur VAT.

Dzięki LoMagowi z KSeF, po naciśnięciu 'Wyślij do KSeF', faktury są przesyłane asynchronicznie, nie uniemożliwiając pracy w programie. Status każdej faktury jest monitorowany, a program informuje o przyjęciu lub odrzuceniu faktury przez serwery KSeF.

Wykorzystaj LoMag do połączenia z KSeF i wygodnego zarządzania swoimi fakturami bez dodatkowych komplikacji. Sprawdź już teraz kompletne możliwości programu LoMag z KSeF!

https://www.lomag.pl/ksef/

Cena: 100

Autor: LoMag

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 713 469 023

Wstecz

Ilość wyświetleń: 16
Nie zapomnij powołać się na serwis targowiak.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Inne usługi dla firm
Inne ogłoszenia tego użytkownika (2 ogł.):


Korzystając z serwisu www.targowiak.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2023 targowiak.pl