Targowiak.pl
Nowotarski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4930 / Ogłoszenia oczekujące: 295
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Bramy garaże ogrodzenia automatyka

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Meble

Nr ogłoszenia 62047 z dnia 2019-10-11 / OFERTA OD FIRMY

Kuchnie na wymiar Poznań

Black Art to poznański wytwórca mebli, funkcjonujący na w polskiej branży już od 1993 r. Naszą specjalizacją jest szeroko pojęte kuchenne meble oraz są to również meble stanowiące części kuchni do samodzielnego montażu, jak i fachowo przystosowane kuchnie na miarę Poznań. Nasza oferta to zarówno meble o klasycznych wzorach, jak i takie, jakie odpowiadają aktualnym nurtom. Produkty Black Art są niezwykle mocne oraz skonstruowane w najwyższej jakości. Jako surowców używamy płyt MDF, płyt 3D oraz płyt wiórowych. Możliwości kolorystyczne są także niezwykle duże, świadczymy albowiem aż 400 możliwości barwienia.

Naszym znakiem szczególnym jest dbałość o kontrahenta a także jego zadowolenie i satysfakcja. W tym celu, nie wliczając najwyższej klasy towarów, oferujemy każdemu klientowi gratisowy plan wizualizacyjny. Będzie on sporządzony przez naszych zatrudnionych zgodnie z prawdziwymi rozmiarami kuchni. Mimo tych pewnych zalet, Salon Black Art jest w stanie pochwalić się także kwotami o kilkadziesiąt procent mniejszymi od innych.

Autor: mebleblackart.pl

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 508351313

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 145
Nie zapomnij powołać się na serwis targowiak.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Meble


Korzystając z serwisu www.targowiak.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 targowiak.pl